13 Haziran 2015 Cumartesi

MIM: Eger bir kitap olsaydim!

Nana Happy sagolsun beni mimlemis, cok tesekkür ederim tatlim!

Basligi

"Sessiz sular derin olur"

Nasil bir kitap olurdunuz?

Romantik ama realist bir hayat hikayesi, siirlerle ve hayatin mücadeleriyle dolu umut veren ve kendini sevmeyi ögreten bir roman ve ayni zamanda biraz felsefe icerikli.

Kimin icin yazardin?

"Sevgiyi pembe gözlükleri cikarttiktan sonrada yasayabilmek isteyen insanlar icin"

Kapagi

Elini tutmak icin kendi elini uzatan fantastik bir peri olsun isterdim, isil isil bir mavi-altin renklerinde bir dünya, sanki seni davet etmek ve icine cekmek istiyormus gibi :)

Önsözde bunlar yazardi

Hayatda yapabilecegin en dogru sey ilk önce sadece kendini sevmek. Kendini sev ve ailenin nasil oldugu, kiminle beraber oldugun, nerde calistigin ve gecmisinin nasil oldugunun bir önemi kalmiyacak. Hersey degisecek, sen degistireceksin! Hayatini degistirecek bir süper kahramana ihtiyacin olabilir, bu süper kahraman sen olacaksin. Sen mutlu olduktan sonra etrafinda hersey daha güzel ve etrafinda herkes daha mutlu olacaktir.Gel beraber bir yolculuga cikalim, bu hikayenin üzerinden kendini baska gözlerle göreceksin...

Kitabin arka kapaginda yazan

"Satis rekorlari kiran kitap" ve edebiyat elestirmenlerin romanim hakkinda övgü dolu sözlerin alintilari yer bulurdu-Hayal etmek serbest nasil olsa ;)


Bu güzel MIM´i yapmak isteyen herkesi mimliyorum :)

3 yorum:

  1. Satış rekorları yazan kitap yazıyosa ben kesin alırım ki^^ bize de beklerim sevgiler

    YanıtlaSil
  2. Ən sevdiyim də o super qəhrəman sən olcaqsan yazmağındır. Çünki insanları(bizlər) başqalarından gözləyirik həmişə o qəhrəmanlığı.. cavab üçün təşəkkürlər :)

    YanıtlaSil
  3. Önsöz cok hosuma gitti , sen yaz Hevesle alırım vallahi :)

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...